NIKON ÖZEL TEKNIK SERVIS PDF Yazdır e-Posta

Arızalı üründe doğru teşhis çok önemlidir. İşte bu noktada farkımız öne çıkmaktadır. Nikon Yetkili Serviste yıllarca edinmiş olduğumuz deneyim bizlere cihazınızdaki sorunlu bölgeye vakit kaybetmeden direkt müdahale etme avantajı sağlamaktadır. 

Cihazınıza yapılacak bilinçsizce müdahaleler onarım maliyetini çok daha yukarılara çıkarabilir.Ne iş olsa yaparız demiyoruz. Uzmanlığımız Nikon markası üzerinedir. Nikon cihazınızı çok iyi tanıyan teknik ekibimize emanet etmeniz hem zaman tasarrufu hemde titiz bir işçilik hizmeti almanızı sağlar. İşini seven ehil bir ekibin yapacağı bakım sonrasında cihazınızın kullanım ömrünün de uzayacağını unutmayın. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizi hak ettiğiniz hizmeti almak üzere servisimize bekliyoruz.

 

Servisimizde onarım, ayar ve test aşamalarında Nikon Yetkili Servisinde kullanılan donanım ve yazılımlar kullanılmaktadır. 

nikonservis, nikon servis, nikon servisi, nikon teknik servis, nikon teknik servisi

 

2.El alım satımı yapan Nikon sahiplerine teknik servisimizde detaylı ekspertiz hizmeti verilmektedir. Nikon gövdeler bilgisayara bağlanmakta ve Nikon'un orjinal programı marifetiyle tüm fonksiyonları en ince ayrıntısına kadar kullanıcıların gözlemleyeceği şekilde test edilmektedir. Daha evvel herhangi bir arıza kaydının olup olmadığı, şayet olmuş ise cihazın hangi bölümüyle ilgili işlem yapıldığı vb gibi birçok bilgiye de vakıf olabileceksiniz. Firmamızdan alacağınız ekspertiz raporu satış aşamasında cihazınıza talip olan kişiye güven verecek ve dolayısıyla süreç hızlanacaktır.

 

visa_mastercard_logo

ÖZEL NİKON SERVİS
Büyükpostane Cad.No:1 Zafer Han Kat 2  Sirkeci-İST
Telefon: (0212) 511 31 31  -  Gsm: (0555) 467 82 82

teknik@nikonservisi.com

Ekran Kırığı Mı?

Ekran arızaları dijital fotoğraf makinelerinde sık rastlanan bir durumdur üzülmeyin! FOTO-TECH de hemen her marka fotoğraf makinesinin ekranı aynı gün içinde en uygun fiyata degisir.

Fiyat bilgisi için 0212-5113131 nolu telefondan arayınız.

Photo Photo

Sensör Temizligi

Sensör temizliği 25 TL!
30 dakikada içinde teslim!

Biz Size Gelelim

fototech_tel_01

Siz bize gelemiyorsanız,
arayın biz size gelelim!