İLETİŞİM PDF Yazdır e-Posta

visa_mastercard_logoFOTO-TECH
Büyükpostane Cad. No:1  Zafer Han  Kat 2  Sirkeci-İSTANBUL

Telefon: (0212) 511 31 31

whatsapp Gsm: (0555) 467 82 82

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

Marmaray ile ulaşmak için Sİrkeci İstasyonu'nda inin ve asansör ile yukarı çıktıktan sonra sağa dönüp sokağın köşesine kadar yürüyün. Köşeden tekrar sağa döndüğünüzde caddenin karşı tarafında KuveytTurk Bankası'nı göreceksiniz. Bankanın sokağı Mısır Çarşısına giden sokaktır. Firmamız sokağa girer girmez soldaki ilk binanın 2.katındadır ( Jack Wolfskin Mağazasının Üstündeyiz )

Tramvay ile gelecek müşterilerimiz Sirkeci Durağı'nda inip, Cağaloğlu'na doğru çıkan caddeyi takip edince sağ kolda KuveytTürk bankasını görecekler. Bankanın hemen yanındaki sokağa girince soldan ilk binanın 2.katındayız. Büyük Postane ile aynı sıradayız.      

Uzak bir bölgede ikamet eden müşterilerimiz kargo ücreti ödemeden ürünlerini Sürat Kargo ile gönderebilirler. Kargoya gidildiğinde alıcı kısmına aşağıdaki numaranın yazılması yeterlidir.

Sürat Kargo Anlaşma Numaramız

105 895 5415

 

 

*Arızalı ürünlerini firmamıza gönderecek müşterilerimizden ricamız yalnızca ürünün kendisini göndermeleridir. Batarya, hafıza kartı, çanta, kılıf, kutu vs aksesuarları söküp almanızı önemle rica ediyoruz.
 
 

Ekran Kırığı Mı?

Ekran arızaları dijital fotoğraf makinelerinde sık rastlanan bir durumdur üzülmeyin! FOTO-TECH de hemen her marka fotoğraf makinesinin ekranı aynı gün içinde en uygun fiyata degisir.

Fiyat bilgisi için 0212-5113131 nolu telefondan arayınız.

Photo Photo

Sensör Temizligi

Sensör temizliği 25 TL!
30 dakikada içinde teslim!

Biz Size Gelelim

fototech_tel_01

Siz bize gelemiyorsanız,
arayın biz size gelelim!