Nikon Özel Teknik Servis 

Söz konusu olan Nikon onarımı olduğunda en güvenilir servis merkeziyiz. Üretici onaylı profesyonel ekibimizle siz değerli kullanıcılara hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Arızalı üründe doğru teşhis çok önemlidir. İşte bu noktada farkımız öne çıkmaktadır. Nikon Merkez Serviste yıllarca edinmiş olduğumuz deneyim bizlere cihazınızdaki sorunlu bölgeye vakit kaybetmeden direkt müdahale etme avantajı sağlamaktadır. Nikon cihazınızı çok iyi tanıyan teknik ekibimize emanet etmeniz hem zaman tasarrufu hemde titiz bir işçilik hizmeti almanızı sağlar.

Servisimizde onarım, ayar ve test aşamalarında Nikon Yetkili Serviste kullanılan donanım ve yazılımlar kullanılmaktadır. 

Cihazınıza yapılacak bilinçsizce müdahaleler onarım maliyetini çok daha yukarılara çıkarabilir. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizi hak ettiğiniz hizmeti almak üzere servisimize bekliyoruz.

Başlıca Nikon arızaları:
Nikon d80 err 
Nikon d90 err
Nikon d90 cha
Nikon P900 Lens Error
Nikon d7100 shutter değişimi
Nikon d5100 deklanşör hatası
Nikon d5100 flaş açılmıyor
Nikon d5200 netleme sorunu
Nikon d7000 err hatası
Nikon d7100 err hatası
Nikon d7200 flash problems
Nikon d600 shutter problem
Nikon l310 açılmıyor
Nikon lens tırnağı kırıkları
Nikon 18-105mm otofokus yapmıyor

Nikon Servis Balıkesir, Nikon Bursa Servis , Nikon İzmir Servis, Nikon İzmit Servis, Nikon Mersin Servis, Nikon Denizli Servis yok diye üzülmeyin!
Kargo ile gelen arızalı Nikon makineleri en geç 2 işgününde servisimizden çıkarıyoruz.